1
/
of
0
Sealey Female to Female Brake Tube Connector M10 x 1mm - Pack of 10 BC10100F
Sealey Female to Female Brake Tube Connector M10 x 1mm - Pack of 10 BC10100F
Regular price
£13.16 GBP
Regular price
£16.14 GBP
Sale price
£13.16 GBP
Unit price
/
per
Taxes included (if in UK).
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Brake pipe fitting Imperial and Metric fittings.
• Brake pipe fitting.
• Pipe Size: Ø3/16".
• Thread Size: M10 x 1mm.
• Type: Female to Female.
• Pack Qty: 10.
Specifications
| Model No | BC10100F |
| Brand: | Sealey |
| Flare Type: | n/a |
| Nett Weight: | 0.19kg |
| Pack Qty: | 10 |
| Pipe Size: | Ø3/16" |
| Thread Size: | M10 x 1mm |
| Type: | Female to Female |
Share
You may also like
-
Sealey 3-Way Brake Tube Connector M10 x 1mm BC101003WAY
Regular price £9.37 GBPRegular priceUnit price / per£13.14 GBPSale price £9.37 GBPReduced -
Sealey Brake Pipe Nut Short Male M10 x 1.25mm - Pack of 25 BN10125SM
Regular price £11.34 GBPRegular priceUnit price / per£11.34 GBPSale price £11.34 GBP -
Sealey Brake Bleed Screw M10 x 30mm 1mm Pitch - Pack of 10 BS10130
Regular price £8.86 GBPRegular priceUnit price / per£13.14 GBPSale price £8.86 GBPReduced -
Sealey Low Strength Thread Lock 50ml - Pack of 12 SCS222
Regular price £87.50 GBPRegular priceUnit price / per£149.94 GBPSale price £87.50 GBPReduced -
Sealey Double End Brake Bleeder Spanner 8 x 9mm VS4511
Regular price £22.42 GBPRegular priceUnit price / per£29.94 GBPSale price £22.42 GBPReduced


