1
/
of
0
Sealey Staples 12mm - Pack of 500 AK7061/3
Sealey Staples 12mm - Pack of 500 AK7061/3
Regular price
£4.98 GBP
Regular price
£4.98 GBP
Sale price
£4.98 GBP
Unit price
/
per
Taxes included (if in UK).
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Packed 500pc/box. Fits Sealey and other brands.
• Packed 500pc/box.
• Fits Sealey and other brands.
Specifications
| Model No | AK7061/3 |
| Application(s): | AK7061 |
| Brand: | Sealey |
| Crown Size: | 9.5mm |
| Length: | 12mm |
| Nett Weight: | 0.08kg |
| Pack Qty: | 500 |
| Type: | Staples |
Share
You may also like
-
Sealey Premier Heavy-Duty Staple Remover AK707
Regular price £12.49 GBPRegular priceUnit price / per£11.70 GBPSale price £12.49 GBP -
Premier Cross Pein Pin Hammer 4oz CPH04
Regular price £11.68 GBPRegular priceUnit price / per£12.54 GBPSale price £11.68 GBPReduced -
Worksafe® Safety Spectacles - Clear Lens SSP66
Regular price £5.50 GBPRegular priceUnit price / per£8.94 GBPSale price £5.50 GBPReduced

